قوانین کنسلی

اگر به هر دلیلی از رفتن به سفر منصرف شوید، می‌توانید رزرو هتلتان را کنسل کنید . 

امکان کنسلی در هر مرحله از رزرو تا قبل از تحویل اتاق وجود دارد. اما بسته به اینکه زمان درخواست کنسلی شما چند روز قبل از تاریخ ورود باشد یا دقیقا در روز ورود درخواست کنسلی بدهید ، میزان جریمه کنسلی‌ای که هتل دریافت خواهد کرد متفاوت است. سامانه رزرو هتل سفیر118 مبلغی بابت جریمه کنسلی از مهمان دریافت نمی‌کند. جریمه کنسلی با اعلام مبلغ آن صرفا از طرف هتل دریافت می‌شود و سامانه رزرواسیون هتل سفیر118 طبق قوانین هتل میزان جریمه کنسلی را از مبلغ رزرو مسافر کسر کرده و به هتل پرداخت می‌کند. از آنجا که قوانین کنسلی و میزان جریمه کنسلی در هتل‌ها متفاوت است، برای اطلاع از مبلغ جریمه کنسلی هتلتان با پشتیبانی سفیر118 تماس بگیرید.

قوانین کنسلی از طرف سامانه رزرو هتل سفیر118

۱ - مسافرین محترم باید پس از تایید رزرو در اسرع وقت وجه رزرو را واریز نمایند ، علی الخصوص در ایام پیک که ظرفیت اتاق هتل ها محدود می باشد تاخیر در واریزی وجه می تواند سبب پر شدن اتاق وعدم نهایی شدن رزرو گردد که در این موارد مرکز در حد امکان هتل دیگری را جایگزین و در غیر این صورت کل مبلغ به حساب مسافر توسط رزرواسیون سفیر118 عودت داده می شود.
۲ - در برخی موارد ممکن است پس از تایید نهایی رزرو ، به دلیل مشکلات فنی و خرابی در هتل و اتاق رزرو شده و یا مسائل امنیتی در شهر یا هتل رزرو شده یا اشتباه هتل و یا کارمندان این مرکز ، رزرو نهایی شده با اعلام سامانه رزرو مسترسفیر کنسل گردد ، در این موارد مرکز در حد امکان هتل دیگری را جایگزین و در غیر این صورت کل مبلغ به حساب مسافر عودت داده می شود.