قوانین کنسلی

اگر به هر دلیلی از رفتن به سفر منصرف شوید، می‌توانید رزرو هتلتان را کنسل کنید . 

امکان کنسلی در هر مرحله از رزرو تا قبل از تحویل اتاق وجود دارد. اما بسته به اینکه زمان درخواست کنسلی شما چند روز قبل از تاریخ ورود باشد یا دقیقا در روز ورود درخواست کنسلی بدهید ، میزان جریمه کنسلی‌ای که هتل دریافت خواهد کرد متفاوت است. سامانه رزرو هتل سفیر118 مبلغی بابت جریمه کنسلی از مهمان دریافت نمی‌کند. جریمه کنسلی با اعلام مبلغ آن صرفا از طرف هتل دریافت می‌شود و سامانه رزرواسیون هتل سفیر118 طبق قوانین هتل میزان جریمه کنسلی را از مبلغ رزرو مسافر کسر کرده و به هتل پرداخت می‌کند. از آنجا که قوانین کنسلی و میزان جریمه کنسلی در هتل‌ها متفاوت است، برای اطلاع از مبلغ جریمه کنسلی هتلتان با پشتیبانی سفیر118 تماس بگیرید.

_ پیروی اطلاع رسانی قبلی به شمامسافرمحترم,طبق اعلام کارگزار و چارترکننده هتل رزرو اتاق فوق در این هتل به صورت چارتر بوده و غیرقابل استردادو کنسلی می باشد.

_ استفاده از پارکینگ در هتل انتخابی شما در صورت داشتن ظرفیت و فضای موجود در هتل میباشد و این شرکت تعهدی نسبت به رزرو و ظرفیت پارکینگ در هتل ندارد.

_ رزروهایی که به صورت فولبرد و با وعده غذا میباشند به دلیل رزرو و تدارک خدمات غذایی از قبل و ثبت در سیستم هتل در صورت عدم استفاده میهمان از هر یک از  خدمات وعده های غذایی صبحانه , نهار , شام وجهی توسط هتل برگشت نمیشود و سامانه سفیر118 مسئولیتی در قبال عدم استفاده از خدمات غذایی یا برگشت هزینه ای به مسافران را ندارد . همچنین هرگونه درخواست نسبت به خدمات اتاق باید با پذیرش هتل انجام گردد و سامانه سفیر118 مسئولیتی در قبال رنگ اتاق , نوع سرویس بهداشتی  , طبقه اتاق ها و سایر امکانات اتاق و هتل را ندارد و سامانه سفیر118 صرفا رزرو نوع اتاق درخواستی مسافر محترم را در هتل انجام داده است .

_ همراه داشتن اصل مدارک شناسایی ( کارت ملی و شناسنامه ) برای تمامی مسافران الزامی است . 

_ هزینه های جانبی هتل مانند مینی بار , کافی شاپ , تلفن , لاندری ,و... به عهده میهمانان محترم می باشد . 

_ با توجه به اینکه سامانه سفیر118 صرفا رزرو هتل را انجام داده است و در مواقعی که هتل و پرواز یا قطار هم برای مسافرین محترم رزرو میشود , خدمات هتل از خدمات وسیله حمل و نقل مانند پرواز یا قطار یا اتوبوس مجزا میباشد در صورت کنسلی , ابطال و تاخیر پرواز یا قطار و هرنوع وسیله سفر به هر علت یا از طرف چارتر کننده وسیله نقلیه سفر یا ایرلاین , سامانه سفیر118 مسئولیتی در قبال آن و ضرر و زیان وارده به مسافربابت عدم استفاده از خدمات هتل , پرواز , وسایل نقلیه و  سایر را ندارد و کنسلی آن ها طبق قوانین داخلی هتل یا قوانین داخلی چارترکننده پرواز یا قطار میباشد .

قوانین کنسلی از طرف سامانه رزرو هتل سفیر118

۱ - مسافرین محترم باید پس از تایید رزرو در اسرع وقت وجه رزرو را واریز نمایند ، علی الخصوص در ایام پیک که ظرفیت اتاق هتل ها محدود می باشد تاخیر در واریزی وجه می تواند سبب پر شدن اتاق وعدم نهایی شدن رزرو گردد که در این موارد مرکز در حد امکان هتل دیگری را جایگزین و در غیر این صورت کل مبلغ به حساب مسافر توسط رزرواسیون سفیر118 عودت داده می شود.
۲ - در برخی موارد ممکن است پس از تایید نهایی رزرو ، به دلیل مشکلات فنی و خرابی در هتل و اتاق رزرو شده و یا مسائل امنیتی در شهر یا هتل رزرو شده یا اشتباه هتل و یا کارمندان این مرکز ، رزرو نهایی شده با اعلام سامانه رزرو مسترسفیر کنسل گردد ، در این موارد مرکز در حد امکان هتل دیگری را جایگزین و در غیر این صورت کل مبلغ به حساب مسافر عودت داده می شود.